nikifory

Wyniki XI konkursu Świat Nikiforów

Laureaci

      • Krzysztof Stasiak, “Przyjaźń”, WTZ w Choszcznie

      • Paweł Krause, “Odpoczynek”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci WTZ Suwałki

      • Łukasz Rojek, “Ptak”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci WTZ Suwałki

      • Paweł Biesok, “Mój świat”, PDPS “Feniks” w Skoczowie Warsztat Terapii Zajęciowej

      • Małgorzata Justa, “Liluś i ja”, Koło PSONI Tczew WTZ

      • Przemysław Biesicki, “Wielka Ryba”, Stowarzyszenie “Zrozumieć i pomóc” ŚDS Pleszew

      • Piotr Jakubowski, “Muśnięcie moich myśli”, ŚDS KSN AW

      • Krzysztof Bruździński, “Ulice mojego miasta”, WTZ “Tęcza” Caritas Diecezji Bydgoskiej

      • Iwona Rogala, “Moja gałgankowa pracownia”, ŚDS w Starachowicach

      • Marek Chmielewski, “Natura i Ja”, Fundacja Edukacji Ekologicznej i Promocji Zdrowia WTZ “Bolek i Lolek” Gdańsk

    Finaliści

      • Sławomir Mika, “Ja płynę a świat ze mną”, Caritas Archidiecezji Krakowskiej WTZ Odrowąż
      • Marcin Ałtyn, “Jak ich widzę”, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci WTZ Włocławek
      • Robert Cwyl, “Któż jak Bóg”, Środowiskowy Dom Samopomocy “POD SKRZYDŁAMI” typu B
      • Jadwiga Pietruszka, “Mój życiowy zawrót głowy”, Warsztat Terapii Zajęciowej przy Caritas Archidiecezji Przemyskiej oddział Leżajsk
      • Aneta Śniadecka, “Zima nad rzeką”, WTZ w Choszcznie
      • Łukasz Nowak, “DON’T GO”, Stowarzyszenie Koło Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym WTZ Piotrków Trybunalski
      • Monika Kędziora, “Morski Świat”, Caritas Diecezji Siedleckiej WTZ w Białej Podlaskiej
      • Jarosław Brzozowski, “Morskie Oko”, WTZ Caritas Lwówek Śląski
      • Łukasz Organiściak, “Świąteczny czas”, WTZ Caritas Diecezji Łowickiej Zduny
      • Izabela Roży, “Górskie fantazje”, Środowiskowy Dom Samopomocy Opatów
      • Joanna Głażewska, “Wśród kotów”, Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy Stomporków
      • Małgorzata Lehmann, “Macierzyństwo”, WTZ przy Polskim Związku Niewidomych “mega-Art” Bydgoszcz
      • Waldemar Bichowski, “Mój świat – Gdańsk moje miasto”, Dom Pomocy Społecznej Orunia Gdańsk
      • Natalia Grochowska, “Mój świat – czy to ja, czy to ty”, Dom Pomocy Społecznej Orunia Gdańsk
      • Mateusz Łysoń, “Mój Świat – Moje sielskie życie”, ŚDS w Wolsztynie
      • Małgorzata Kozar, “Świąteczny dar”, WTZ przy Fundacji Społecznej “Razem” Tomaszów Mazowiecki
      • Ewa Frątczak, “Mój Świat”, ŚDS w Ostrołęce
      • Karolina Kaczor, “Moje ręce rysują”, Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych “TO MY” WTZ w Grudziądzu
      • Kamil Sapkowski, “Przy świątecznym stole”, Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych “Radość Życia” Dąbrowa WTZ
      • Maciej Marczykiewicz, “Głębia”, WTZ Jastrzębie Zdrój
      • Janina Dziekońska, “Sen”, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach, WTZ im. Ks. Prałata Kazimierza Hamerszmita w Filipowie
      • Alicja Kolan, “Co ma piernik do Świąt…”, WTZ przy Stowarzyszeniu na rzecz osób niepełnosprawnych “Nasz ośrodek” Wschowa
      • Paulina Kałusek, “Moja prywatna planeta”, Centrum Caritas WTZ Rudnik nad Sanem Henryka Dela “Księżyc” ŚDS w Jelczy, Charsznica
      • Kamila Uchyła (wyróżnienie), “Mój świat”, Powiatowy Dom Pomocy Społecznej “Feniks” w Skoczkowie
      • Janusz Wróbel, “Ikona mojego patrona”, WTZ Polskie Stowarzyszenie Młodzież Sprawna Inaczej Zgłobień
      • Paulina Sum, “Mój Anioł Stróż”, WTZ Polskie Stowarzyszenie Młodzież Sprawna Inaczej Zgłobień
      • Mieszko Kevin Majchrowicz, “Mój świat”, ŚDS w Lipniaku
      • Andrzej Pieliński, “Księżyc”, ŚDS w Charszwicy
      • Zuzanna Kowalczyk, “Choinka”, ŚDS KSN AW
      • Ewa Zawadzka, “Kolorowa zima”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Olsztynie WTZ
      • Aneta Neumann, “Zielony sad”, Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną koło w Olsztynie WTZ
      • Michał Dąbrowny, “Mój świat”, WTZ w Stowarzyszeniu Przedsiębiorczości i Rehabilitacji
      • Agnieszka Rusiecka, “Żyrafy”, Fundacja im. Brata Alberta WTZ Sosnowiec
      • Łukasz Kwaśnik, “Anioł”, Fundacja im. Brata Alberta WTZ Sosnowiec
      • Mateusz Gardian, “Moje Boże Narodzenie”, Stowarzyszenie Integracji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych “Tęcza” WTZ Zabrze
      • Iwona Rogala, “Wędrówka”, ŚDS w Starachowicach
      • Anna Jaźdzewska, “Ostoja”, Fundacja Edukacji Ekologicznej i Promocji Zdrowia WTZ “Bolek i Lolek” Gdańsk
      • Zbigniew Gaweł, “Przyroda to mój cały świat”, II Środowiskowy Dom Samopomocy Bolesławiec
      • Piotr Ziółkowski, “Juchowo – moje miejsce na ziemi”, ŚDS w Bornym Sulinowie
    Scroll to Top